Bitcoin

Binance Kart ile Dünyanın Her Yerinde Kripto ile Alışveriş ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Hiç çevrimiçi alışveriş yapmayı veya kripto ile fatura ödemeyi denediniz mi? Bu biraz zor olabilir. Ödeme yöntemi olarak kripto seçeneğini sunan belirli yerler vardır veya belirli hizmet karşılığında ödemeyi size kripto olarak sunan bazı yerler vardır. Alternatif olarak kripto para satıp banka hesabınıza para çekebilirsiniz. Bu yöntemlerin her ikisi de sadece elverişsiz ve yavaş olmakla kalmaz, bazen de oldukça pahalı olabilir.

Binance olarak her zaman kriptoyu daha da ilerletecek ve her gün kullanıcılarımız için hayatı kolaylaştıracak yeni ürün ve hizmetleri düşünüyoruz. Bugün, kriptoyu bir adım daha  benimsemekten ve hepinize beklediğiniz bir ürünü duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Binance Kart ile Tanışın

Binance Card, normal bir debit kartının yaptığı her şeyi ve daha fazlasını yapar. Bankanız tarafından verilen normal bir bankamatik kartı gibi çalışır – bu durumda Binance.com hesabınızdır. Binance Card Uygulaması aracılığıyla kartınızı Bitcoin veya BNB şeklinde  doldurursunuz ve hazırsınız. BNB’yi bir cüzdandan diğerine aktarmak kadar basit. Daha sonra kartınız bu bakiyeyi kart ödemeleriniz için kullanacak ve her ödeme yaptığınızda tüm masrafları bakiyeden otomatik olarak düşecektir. Binance Kartı Visa tarafından verilir ve 200 bölgede çevrimdışı ve çevrimiçi 46 milyondan fazla satıcı tarafından kabul edilir, bu da kripto ile alışverişi her zamankinden daha kolay hale getirir.

Sevdikleriniz için hediye almak, alışveriş yapmak veya internet faturanızı çevrimiçi olarak ödemek mi? Binance Card hepsini yapıyor.

Artık fatura ödemek için kripto para satmanız gerekmeyecek. Binance Card ile HODLing’i koruyabilir ve yalnızca ödeme yapmak için gerekeni harcayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Kripto Para Borsası Binance, CoinMarketCap'i 400 Milyon Dolara Satın Alıyor

Binance Card şu anda Beta sürümünde sanal bir kart olarak mevcut ve fiziksel kart kısa süre içinde geliyor.

Binance Kartımı Nereden Edinebilirim?

Şu anda Binance Card’ı beta sürümünde piyasaya sürüyoruz ve önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm yeni ve mevcut Binance kullanıcıları için dünya çapında kullanılabilir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Başlangıçta Malezya’da kartı satışa çıkaracağız, ardından Vietnam ile devam edeceğiz ve ilerledikçe daha fazla ülke ekleyeceğiz.

Binance Card’a olan isteğinizi açılış sayfası üzerinden kaydedebilirsiniz ve kart bölgenizde kullanıma sunulduğunda sizi bilgilendireceğiz. Tek yapmanız gereken Binance Card Uygulamasını indirmek, Binance hesabınıza giriş yapmak veya yeni bir hesap açıp basit ve güvenli kimlik doğrulama işlemini tamamlamaktır. Daha sonra kartı, kripto cüzdanınızdan Binance Card bakiyesine ilk yükleme şeklinde ödenecek bir kerelik 15 USD maliyetle sipariş edebilirsiniz. Kart bakiyenize sadece 15 USD değerinde BNB veya BTC aktarırsınız ve siparişinizi işleme koyarız. Aylık veya yıllık ücret almıyoruz.

Kartı Geldiğinde Nasıl Kullanırım?

Kartınızı kullanmak ve kontrol etmek için ihtiyacınız olan her şey uygulamanın arayüzü içinde gelir. Binance Kart Uygulaması sadece birkaç dokunuşla paranızı, kart güvenliğinizi ve harcamalarınızı yönetmenizi sağlar. Yeni kartınız geldiğinde, kartınızı parayla yüklemeniz gerekir. Sadece Bitcoin veya BNB’yi Binance.com cüzdanınızdan Binance Card cüzdanına aktarın ve hazırsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }