Magazin

Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı’nın doğum gününü kutladı

Şimdilerde sevgilisi Guido Senia ile tatil yapan Şeyma Subaşı, Instagram hesabından tek celsede boşandığı Acun Ilıcalı’nın 51. yaşını kutlamayı ihmal etmedi.

“DÜNYANIN EN SEVİMLİ EN BAŞARILI BABASI”

Acun Ilıcalı ile evli olduğu dönemde kızı Melisa’nın da olduğu bir kareyi Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşan Şeyma Subaşı, İngilizce olarak yaptığı kutlama mesajında “Benim biricik, bir bebek kadar nazik babam. Dünyanın en sevimli ve en başarılı babası. İyi ki doğdun ve çok daha başarılı olacağın bir yıl diliyorum. Hayatımızda olduğun için çok şanslıyım” yazdı.

Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı'nın doğum gününü kutladı

ACUN, ŞEYMA’NIN ANNELİĞİNE ÖVGÜ YAĞDIRMIŞTI

Geçtiğimiz gün Cüneyt Özdemir’in canlı yayınına konuk olan Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nın anneliğini çok beğendiğini belirterek “Melisa’nın bu enerjisini ve neşesini Şeyma’dan aldığını düşünüyorum. Şeyma’nın çok iyi bir anne; çocuğuna bağlı, tutkulu olduğunu düşünüyorum. Her dakika FaceTime’dan bağlanarak konuşuyorlar. Biz ayrılmış olabiliriz ama burada mühim olan o çocuğun geleceği ve mutluluğu. İkimizde bu özeni gösteriyoruz. O konuda da Şeyma’nın hakkını hiç yemem. Melisa’ya olan ilgisi ve verdiği enerji Melisa üzerinde olumlu bir etki yarattı. Bence mutlu bir evlat yetiştiriyoruz. İkimizinde bu konuda çabası büyük” demişti.

Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı'nın doğum gününü kutladı

Acun Ilıcalı, anneliğini çok beğendiği Şeyma Subaşı’nı öve öve bitiremediİlginizi Çekebilir;  Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından Cem Yılmaz'la olan fotoğrafını paylaştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }