Bitcoin

BTCTürk Kripto Paraları Futbol ile Ülkeye Tanıtacak

Kadın ve Erkek Futbol Milli Takımlarının ana sponsoru olab BTCTürk büyük bir adım atmış oldu. 

Türkiye’nin ilk Bitcoin ve kripto para işlem platformu olan BtcTurk, ülkemizi Avrupa Futbol Şampiyonası’nda temsil edecek Kadın ve Erkek Millî Takımlarının ana sponsoru oldu. Böylece aynı zamanda dünyanın da dördüncü kripto para borsası konumunda olan BtcTurk, dünyada bir ilki daha gerçekleştirerek önemli bir sponsorluğa imza attı.

BtcTurk’ten Spor Adına Önemli Adım

Türkiye’de Bitcoin ve kripto para borsasaı denildiğinde akla ilk gelen platformlardan biri olan BtcTurk, Kadın ve Erkek Millî Takımları ile ‘Ana Sponsorluk’ anlaşması imzaladı. BtcTurk, yaptığı bu anlaşma ile milli takım sponsorluğuna imza atan dünyadaki ilk kripto para platformu oldu.

Bunların yanında Btcturk’ün paylaştığı basın açıklamasına göre Türk Futbol Federasyonu’nun İstanbul Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde, Millî Takımlar İletişim Direktörü Türker Tozar’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen imza törenine; Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri, A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’in yanı sıra Kadın ve Erkek Milli Takım sporcuları katıldı

“Sonu Kupa Olsun”

Ayrıca konuyla ilgili uzun bir açıklamada bulunan Özgür Güneri şu ifadeleri kullandı:

BtcTurk olarak, dünyada ilkleri gerçekleştiren marka olma misyonumuzla yolumuza devam ediyoruz. Pandemi nedeniyle tarihinde ilk defa tek rakamlı yıl olan 2021’de düzenlenecek olan UEFA Avrupa Şampiyonası’nda Milli Takımlarımızın ‘Ana’ destekçileri arasında yer almaktan büyük gurur duyuyoruz. Geçtiğimiz yıl TFF Süper Lig’in başarılı kulüplerinden Yeni Malatyaspor’a destek olmuş, isim ve forma göğüs sponsorluğunu üstlenmiştik. Bu yıl da Türk sporu ve futboluna katkılarımızı sürdürmeye devam ediyor, Kadın ve Erkek Milli Takımlarımızın destekçisi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu vesile ile iş birliğimizin hayata geçmesinde emeği geçen başta TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.”

Bunların yanında Güneri yaptığı açıklamalarda, 28 ay boyunca BtcTurk Kadın ve Erkek Milli Takımlarının sponsorluğunu üstleneceğini de belirtti.

İlginizi Çekebilir;  Bitcoin (BTC) Aktif Adresleri, Ocak 2018'den Beri En Yüksek Değer Olan 1.19 Milyona Ulaştı

Ayrıca konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TFF Başkanı Nihat Özdemir de, “Bitcoin ve kripto para alım satımında Türkiye’nin öncü platformu olan ve alanında ilklere imza atan BtcTurk, çok değerli bir iş birliğine imza atıyoruz. Futbol bir takım oyunu ve günümüzde artık sponsorlar bu takımın en önemli oyuncularından biri. Bizler onlarla birlikte daha güçlüyüz, daha başarılıyız. Türkiye Futbol Federasyonu olarak, daima önemli markalarla güçlerimizi birleştirdik. Sponsor ailemizin son üyesi BtcTurk, ülkemiz için yeni ve çok önemli bir değer. Kendilerine Kadın ve Erkek Milli Takımlarımıza verdikleri destek için gönülden teşekkür ediyorum. Bu anlaşma ile birlikte, inşallah Milli Takımlarımız sonunda kupa olan yeni başarı öyküleri yazacak.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }