AltcoinBitcoin

Ethereum Sahipleri, Dipten Önce 370 Dolara Kripto Borsalarına 8,170 ETH Gönderdi

< Summary:”

Kripto borsaları, dünkü düşüşten önce 370 $ ‘a 8,170 ETH girişi yaşadı Bu, Ethereum oranıyla yaklaşık 3,1 Milyon $’ a karşılık gelir. 380 $ Bu miktarın 4.000 ETH’si kısa erimeden önce Binance’e yatırıldı Ethereum’un satılması, satın alımın tükendiğini ve ETH için boru hattında bir düzeltme olduğunu gösterebilir

Bu hafta, bugün ABD başkanlık seçimlerinin iki olayı ve Avrupa’da daha fazla kilitlenmeye neden olan COVID19 vakalarının artması nedeniyle kripto piyasalarında çalkantılı bir notla başladı. Pazartesi günü erken saatlerde Ethereum fiyatı 6 saatten kısa bir sürede 404 $ ‘dan 370 $’ a düştü.

Ethereum Sahipleri Dipten Önce Kripto Borsalarına 8.170 ETH Gönderdi

CryptoQuant ekibine göre yaklaşık olarak Dipten önce kripto borsalarına 8.170 ETH gönderildi. Bu, Ethereum’un şu anki 380 $ ‘lık fiyatını kullanarak kabaca 3.1 Milyon $’ a karşılık geliyor. CryptoQuant ekibi, Ethereum’un borsalara girişi hakkındaki gözlemlerini aşağıdaki tweet aracılığıyla paylaştı.

Tüm borsalar için $ ETH Değişim Akışı Ortalama değeri düşüşten önce 8.170’e ulaştı. .

? https://t.co/Qiay1YmK5B pic.twitter.com/GkN5ftryQI

— CryptoQuant.com (@cryptoquant_com) 2 Kasım 2020 adresinde uyarılar ayarlayın

Ayrıca bahsetmeye değer, bu miktarın 4.000 ETH’sinin, Ethereum’un kripto piyasalarında kısa bir burun kıvırmasından 20 dakika önce Binance’e gönderilmiş olmasıdır. Bu olay, aşağıdaki tweet’te görülebileceği gibi CoinMetrics’teki ekip tarafından ele geçirildi.

?4.000 ETH, son piyasa düşüşünden 20 dakika önce @binance’e yatırıldı pic.twitter.com/NKjydgSDSP

— CoinMetrics.io (@coinmetrics) 2 Kasım 2020

İlginizi Çekebilir;  Ethereum’un Piyasa Değeri Spotify, GM, Baidu, Ferrari ve BMW'den Daha Büyük

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }