Altcoin

Chainlink Aktif Adres Büyümesi 3 Ay Öncesinden % 143 Daha Fazla

Hızlı alım:

Chainlink yeni günlük aktif adresler hızlı bir şekilde artıyor

Yeni günlük aktif adreslerin sayısı, üç ay önce Chainlink 23 doların üzerinde sağlam bir destek buldu ve 24 doları da bir destek bölgesine dönüştürmeye çalışıyor

Yeni hafta, Chainlink’in kripto piyasalarında başarılı olması için başka bir fırsat sağlayabilir

Chainlink ağı, üç ay öncesine kıyasla hızlı bir şekilde büyüyor. Bu, Santiment ekibinin yaptığı analize göre oluşturulan yeni günlük etkin adres sayısının üç ay öncesine göre% 143 daha fazla olduğuna işaret ediyor.

Santiment ekibi yaşanan hızlı büyümeyi açıkladı Chainlink ağı tarafından aşağıdaki açıklama ve eşlik eden grafik aracılığıyla.

LINK’in oluşturulan yeni günlük aktif adreslerin miktarını ölçen ağ büyümesi hızlı yükselişini sürdürüyor. Bugün itibarıyla oluşturduğu 5.301 yeni adres, üç ay önceki 2.189 adresinden% 143 daha fazla. Bu sayı beş gün önce neredeyse 10.000’e ulaştı.

Ağ Büyüme, ChainLink (LINK) Fiyatıyla Bağlantılıdır

Yukarıdaki grafikten görülebileceği gibi, LINK fiyatı, Chainlink ağının büyümesiyle ilişkilidir. Ağ büyümesi ve dijital varlıkların fiyatı arasındaki bu tür bir ilişki, Cane Island alternatif danışmanlarından Timothy Peterson tarafından yapılan kripto analizinin omurgasında yer alan Metcalfe Yasasının tam bir kopyasıdır.

En son analizinde Chainlink’ten Bay Peterson, LINK’i, kabarcık bölgesine girme belirtileri gösterebilecek Bitcoin ve Ethereum ile karşılaştırıldığında ‘oldukça değerli’ olarak tanımladı. Analizini aşağıdaki ifade ve tablo aracılığıyla paylaştı.

ChainLink oldukça değerlidir. LINK’de olmayan bir bitcoin ve ethereum balonu var.

Chainlink Aktif Adresler Artışı 3 Aydan% 143 Daha Önce 13

Chainlink Pazarda Henüz Zirveye Çıkmadı

Chainlink’in günlük aktif adreslerindeki hızlı artış ve Bay Peterson’ın LINK analizi göz önüne alındığında, sonuç çıkarılabilir Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 25.50 $ ‘a yükselmesine rağmen, dijital varlığın kripto piyasalarında henüz zirveye çıkmadığını söylüyor.

İlginizi Çekebilir;  Litecoin Kripto Litecoin Fiyat, Litecoin Yorum 2020, Litecoin Ne Kadar?

Yazım sırasında, Chainlink 24.44 $’ dan işlem görüyor. Ayrıca, Chainlink, 23-24 $ fiyat bölgesi arasında önemli ölçüde kısa vadeli desteğe sahiptir. LINK bu alanın üzerinde bir seviyeyi korursa, yeni hafta fiyatının artmaya devam etmesi için bir fırsat yaratabilir.

Ancak, Chainlink gibi tüm altcoinlerde olduğu gibi, kripto piyasalarındaki kaderi Bitcoin’e çok bağlı. Bu nedenle, Bitcoin boğalarının, LINK’in gelişmesi için ideal bir ortam sağlamak için bugünün haftalık kapanışında 30 bin dolarlık destek bölgesini güvenle savunması gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sıkça Sorulan Sorular

Chainlink Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Chainlink Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Chainlink Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Chainlink için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Chainlink için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Chainlink uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Chainlink durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Chainlink geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.