Altcoin

İlk 100 Balina Değişim Adresinin Tuttuğu ETH 27 Ayın En Düşük Seviyesine Düştü

Hızlı bakış:

İlk 100 Ethereum balina değişim adresinde tutulan ETH, 27 ay önce görülen en son seviyelere düştü Düşüş tersine Ethereum fiyatı ile bağıntılı 10 bin ETH veya daha fazlasını tutan Ethereum adreslerinin sayısı artmaya devam etti Ethereum çok yakında 2 bin doları görebilir

En iyi 100 balina değişim adresinin tuttuğu Ethereum miktarı, 27 ay önce görülen seviyelere düştü. Bu, Santiment ekibinin verilerine göre, bu düşüşün Ethereum fiyatı ile ters bir korelasyona sahip olduğuna da işaret ediyor.

Santiment’teki ekip, aşağıdaki açıklama ve eşlik eden Ethereum analizlerini paylaştı.

Ethereum’un ilk 100 balina değişim adresi 27 ayda en düşük ETH token bakiyesini (~ 11,4M) elinde tutuyor. Bu sayı, ETH’nin yeni AllTimeHigh ürününe giderken düştü. Fiyat ve takas balinaları arasındaki bu ters korelasyonu yakından izleyin!

ETH Tarafından Tutulan İlk 100 Balina Değişim Adresi 27 Ayın En Düşük Seviyesine Düşüyor 16

Ethereum Balinaları Son 3 Ayda 10.000’den Fazla Artış Yaptı

Bu haftanın başlarında Glassnode ekibi, Ethereum sayısının arttığına dair başka bir gözlem yaptı 10.000 veya daha fazla ETH tutan balinalar. Ekibin analizine göre, bu kategorideki Ethereum yatırımcıları son 3 ayda büyük bir hızla artarak en son Mayıs 2019’da görülen seviyelere ulaştı. Glassnode ekibinin yaptığı analiz aşağıda bulunabilir.

10.000 $ ETH’den (≥ 17 milyon $) fazla tutan #Ethereum adreslerinin sayısı son 3 ayda büyük bir artış göstererek Mayıs 2019’dan beri görülmeyen seviyelere ulaştı.

< Grafik: https://t.co/pIKKSv9MIf pic.twitter.com/n0ehN4aCqd

— glassnode (@glassnode) 10 Şubat 2021

İlginizi Çekebilir;  Tether’in (USDT) Piyasa Değeri 9 Günde 1 Milyar Dolar Artarak 19 Milyar Dolara Ulaştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }