Altcoin

Ethereum’un Değeri Mart 2020’den Bu Yana 22,3 Kat Arttı

Özetle:

Mart 2020’deki Coronavirus çöküşü sırasında Ethereum 86 dolara kadar düştü Ethereum o zamandan beri tüm zamanların yeni bir ilanını yayınladı 1.919 $ ‘lık yüksek – Binance oranı – bir yıldan daha kısa bir süre sonra Bu, değerde 22,3 kat artış veya% 2,130 kar anlamına gelir ETH olarak Ethereum için 2 bin $ o kadar uzak değil balinalar tarafından birikim sürüyor

Mart 2020’deki büyük Coronavirus çöküşü sırasında ETH satın alan Ethereum yatırımcıları bankaya kadar gülümsüyor. İkinci olay sırasında, salgını ele geçirmek için küresel kilitlenme çağrılarının yol açtığı belirsizlik nedeniyle kripto piyasaları çöktü. Sonuç olarak Ethereum, Binance’te 86 dolara kadar düştü. 12 aydan daha kısa bir süre sonra, Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.919 Dolarlık Binance oranı ilan etti.

Hesabı yaparak Ethereum, iki zaman periyodu boyunca 22,3 kat değerinde bir faktör arttı. Ayrıca, Mart 2020’de düşüşü geri alan herhangi bir yatırımcı, şu anda kârda% 2.130’dur. Bunun anlamı şudur: 100 $ değerinde Ethereum satın aldıysanız, çantanız şu anda 2.230 $ değerinde ve 2.130 $ ‘lık sağlam bir kâr elde ediyor.

Ethereum, ETH Whales Accumulating sayesinde 2.000 $’ ı çalıyor

Fiyat hareketi ile ilgili olarak, Ethereum, önemli 2 bin dolarlık tavandan 100 doların altında. Ethereum, yazının yazıldığı sırada, görünen ‘aşırı alım’ durumuna rağmen dijital varlığı biriktirmeye devam eden ETH balinaları ile 1.900 $ ‘dan işlem görüyor.

Santiment’teki ekibin verilerine göre, Ethereum balinalarının sayısı 10.000 veya daha fazla ETH, 1.278 ile yeni bir zirveye ulaştı. Santiment’teki ekip, Ethereum ile ilgili yükseliş gözlemini aşağıdaki açıklama ve eşlik eden grafik aracılığıyla paylaştı.

İlginizi Çekebilir;  Harvest Finance DeFi Ekibi Mühendislik Hatası Yaptıklarını Kabul Etti

#Ethereum, # Bitcoin’in #AllTimeHigh’ını bugün kendi biri ile yanıtlayarak ilk kez 1.900 doları geçti ~ 6 yıllık geçmiş. #ValentinesDay’de balina adreslerinin sayısı (10.000 + $ ETH tutarındaki) 1.287’ye yükseldi ve bu başarının habercisi.

Ethereum'un Değeri Mart 2020'den Bu Yana 22,3 Kat Arttı 16

Ethereum birikimi, aşağıda özetlenen Ethereum için birkaç temel yükseliş faktörüne dayanmaktadır.

CME Ethereum vadeli işlemlerinin başlatılması kurumsal yatırımcılar ETHGrayscale’e erişim 2021’de günlük olarak ETH’yi artırmaya devam ediyor Ethereum 2.0 sözleşmesinde 5,9 Milyar Dolardan fazla hisseye sahip olan NFT’ler, Dapps ve DeFiEntry nedeniyle Ethereum’da artan kullanıcı etkinliği Tesla ve Microstrategy gibi ağır sikletler tarafından kriptoda artması bekleniyor. Ethereum dahil dijital varlıklara perakende ve kurumsal ilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }