Bitcoin

Ünlü yatırımcıdan bomba iddia: Netflix, Bitkoin’e yatırım yapacak

Tim Draper, katıldığı bir sosyal medya yayınında Bitkoin‘in enflasyon gibi olumsuzluklara karşı bir korunma olduğunu belirtti. Bitkoin ve teknoloji yatırımları ile tanınan Draper, “Eğer büyük şirketlerden birinin finans yöneticisi olsaydım ‘Şu kadar yüzde Bitkoin almamız gerekli’ derdim. Çünkü Bitkoin hem geleceğin parası hem de enflasyona karşı ciddi bir koruma. Çünkü devletler her geçen gün daha çok para basıyorlar” dedi.

“BİR SONRAKİ YATIRIMI NETFLİX YAPACAK”

Şirket bilançosunda Bitkoin’e yer verebilecek bir karakterde olduğunu belirttiği Netflix CEO’su Reed Hastings için, “Bir sonraki hangi şirket mi olur? Netflix. Bence Reed Hastings yaratıcı ve inovatif bir kişilik. Netflix’te kontrolü elinde bulunduruyor. Bence bir sonraki yatırımı yapacak kişi o olacak” dedi.

Ünlü yatırımcıdan bomba iddia: Netflix, Bitkoin'e yatırım yapacakTim Draper

“PİYASA DİNAMİKLERİNİ ANLAMAK ZORUNDALAR”

Draper ayrıca finansal kurumların, sorumluluklarını yerine getirebilmek adına daha hızlı şekilde Bitkoin kervanına katılacaklarının da altını çizerek şu şekilde konuştu:

“Bitkoin’e geçmek zorunda kalacak diğerlerinin hangileri olduğunu biliyor musun? İnsanların paralarına bakmak zorunda olan emeklilik fonları ve diğer fonlar… Mutlaka Bitkoin almak zorundalar çünkü bu kurumlar finansla uğraşıyor. Tüm piyasa dinamiklerini anlamak zorundalar. Potansiyel nerede var, neresi değer kazanacak… Ya da kaybedecek. Bu değer kaybından nasıl korunmak gerekir… Bunları bilmek zorundalar.”

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

Ünlü yatırımcıdan bomba iddia: Netflix, Bitkoin'e yatırım yapacak

İlginizi Çekebilir;  Analistler Bitcoin Fiyatındaki Düşüşün Sebebinin Virüs Değil, PlusToken Dolandırıcıları Olduğunu Düşünüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }