Altcoin

MyEtherWallet Merkeziyetsiz Finans Alanına Giriş Yapıyor

 

En eski Ethereum cüzdanlarından MyEtherWallet, yeni entegrasyon ile DeFi alanına giriş yaptığını duyurdu

Haberler

MyEtherWallet, merkeziyetsiz finans ile entegrasyonunu ayrı cüzdan iletişim aracı MEWconnect ile genişletiyor.

Proje, perşembe günü Aave ve Ren ile entegre olacağını duyurdu. MEWconnect teknolojisi, ilk kez üçüncü taraflarca kullanılacak. 

MEWconnect, MyEtherWallet için özel olarak geliştirilmiş bir cüzdan bağlama sistemidir ve Metamask, Coinbase Wallet gibi cüzdanlar veya WalletConnect gibi daha genel çerçevelerde bulunanlara benzerdir.

MyEtherWallet CEO’su Kosala Hemachandra, Cointelegraph’a yaptığı açıklamada sistemin ilk olarak MEW cüzdan uygulaması kullanıcılarını web tabanlı ön uca güvenle bağlamak için tasarlandığını söyledi.

Fakat sistem mevcut durumda MEW uygulamasından daha fazlası için kullanılıyor. Diğer yazılım ve donanım cüzdanı kullanıcıları, Ethereum blockchain ağına web arayüzü ile bağlanabiliyor.

MyEtherWallet, bazı DeFi protokollerine iki seçenek sunuyor. Web arayüzü şu anda MakerDAO ve Aave’i destekliyor ve kullanıcıların protokolleri doğrudan arayüzlemesine olanak sağlıyor. MEW, şimdi ise Aave ve Ren’in kendi ön uçlarında ilave bir cüzdan seçeneği oldu.

Yeni entegrasyon ile MyEtherWallet kullanıcıları, Aave ile daha geniş kredi seçenekleri ve Ren’in güvene dayalı olmayan köprüleri ile diğer blockchain’lerin token’larına erişim sahibi olacak.

 

Cointelegraph
 
MyEtherWallet Merkeziyetsiz Finans Alanına Giriş Yapıyor
MyEtherWallet Merkeziyetsiz Finans Alanına Giriş Yapıyor
İlginizi Çekebilir;  Qash Coin Yorum 2020, Qash Coin Grafik, Qash Coin Fiyat, Qash Coin Ne Kadar?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }