Bitcoin

1.000 veya Daha Fazla BTC’ye Sahip Bitcoin Balinaları Çantalarını 19.300 Dolara Sattı

Süratli bakış:

1.000’den fazla BTC’ye sahip olan Bitcoin balinaları çantalarını 19.300 dolara sattı Bu cins balinalardan 11 tanesi artık bulunmayacak kadar sattı 1.000’den fazla jeton listesi Balinalarla satış yapmak, genellikle muhtemel bir doruğun açıklayıcı bir işaretidir 50 günlük MA’ya geri çekilme, Bitcoin

1.000 veya daha fazla madeni paraya sahip Bitcoin BTC balinaları, takribî 19.300 $ ‘lık mahallî doruktan sonra varlıklarının çoğunu sattı. Santiment takımından alınan zincir içi bilgilere göre, bu balina kategorisi iki gün evvel çantalarını boşalttı ve 11 tanesi artık 1.000+ jeton kategorisine ait değil.

Takım Santiment, gözlemlerini alttaki açıklama ve 1.000’den fazla Bitcoin’e sahip olan balinaların rakamındaki düşüşün altını çizen tablo aracılığıyla paylaştı.

1.000 veya daha fazla BTC balinası yakalanan madeni paralar şu anda 16,7 milyon dolar veya daha fazla, iki gün evvel azami 19,3 bin dolarlık maliyetin hemen ardından satıldı. Bu balinalardan 11 tanesi, maliyetler doruğa çıktığında, artık bu 1.000’den fazla madeni para kategorisinde olmayacak kadar sattı.
1.000 veya daha fazla BTC'li Bitcoin Balinaları Çantalarını 19.300 Dolara Sattı 16 Kaynak, Santiment Feed

Balinaların Satışı Bitcoin Düzenlemesini Onaylayabilir

BTC’nin satışı Bitcoin balinaları, Crypto Kralı için bir düzeltmenin başlangıcının bir onayı olabilir. Unutulmaması gereken nokta, Bitcoin’in 15.000 $ ‘ı kırdığından beri balon bölgesinde.

Ekim ayının başından bu yana 11.000 $’ dan başlayan etkileyici parabolik koşusu, oldukça uzun bir zamandır bir düzenleme gerektirdi.

Bitcoin’in 50 Günlük MA Yeterli Dayanak Sağlayabilir

Popüler Bitcoin analisti MagicPoopCannon daha evvel 13.800 $ ‘ın bir düzenleme olması vaziyetinde Bitcoin atlaması için mantıklı bir alan olduğunu belirtmişti.

İlginizi Çekebilir;  Bitcoin (BTC) Tüm Zamanların En Yüksek Değeri 20 Bin Dolar'ı Kırdı

Ayrıca, en son Bitcoin tahlilinde, Bitcoin’in yükseliş momentumunu gözetmede 50 günlük hareketli ortalamanın ehemmiyetini vurguladı.

BTC’nin yüksek bir ihtimal olduğunu düşünüyorum. yükseliş trendinde kalacak, daha derine düştüğünü görebiliyorduk … Bu noktada 50 günlük hareketli ortalamayı turuncu renkte izlemek ehemmiyetlidir. BTC 50 gün ile temas ederse, dayanak misyonu görmesi çok olasıdır, Özellikle şu anda Bitcoin ile alakalı tüm coşku ve coşku göz önüne alındığında.

Yazma sırasında Bitcoin’in 50 günlük hareketli ortalaması sl Bitcoin 2020’nin sonundan evvel nihayet düzenlerse, 14.500 dolarlık maliyet alanının azıcık üzerinde ve alaka alanı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }