Altcoin

Altcoin Fiyatlarında Asıl “Parti” Daha Başlamadı

Kripto para piyasası analisti Beachain, altcoin fiyatlarında asıl yükselişin önümüzdeki yılın ilk aylarında başlayacağını ileri sürdü.

Haberde savunulan görüş, altcoin’lerin asıl kozlarını daha oynamadıkları yönünde. Haberde altcoin’lerin gerçek güçlerini 2021 yılında gösterecekleri belirtiliyor.

Spot ışıkları Bitcoin’de  ama en büyük kazanç kapısı altcoin

Haberde Bitcoin’in; borsadan, altından, petrolden ve “gezegendeki neredeyse diğer tüm değer varlıklarından” daha iyi performans gösterdiği ifade edildi. Öte yandan kripto para uzmanları, yıllık yüzde 60 yatırım getirisi yakalayan Bitcoin’in kimi altcoin’ler karşısında zayıf kaldığını savunuyor.

Söz gelimi Chainlink (LINK), 2020’de yüzde 750 oranında değer kazandı. En popüler altcoin olan Ether (ETH), Bitcoin’in yakaladığı getirinin üç katına ulaştı ve yüzde 200 değerlendi.

DeFi popülerliği ile birlikte, altcoin piyasasının toplam hacmi, yıl boyunca yüzde 125’in üzerinde artış gösterdi. Haberde iddia edilene göre, Coinbase’de listelenen herhangi bir altcoin’i satın alan kişi, ortalama yüzde 50 veya daha fazla getiri elde etti.

Altcoin’lerin asıl yükselişi daha başlamadı

Kripto para analisti Beachain tarafından Twitter üzerinden paylaşılan değerlendirmede, asıl altcoin sezonunun gelecek yılın ilk aylarında başlayacağı bilgisi paylaşıldı.

3 and half months later, we are right on track for the real $alts party

starting by the beginning of next year https://t.co/hajZJvmEgZ pic.twitter.com/Tq87bvLqpL

— Beachain (@beachainbtc) August 22, 2020

Analist bu sözünde o kadar iddialı ki, “BTC fiyatı 300.000 doların üstüne çıksa bile, yine de altcoin’lerin daha fazla kazandıracağını” düşünüyor.

İlginizi Çekebilir;  UMA, Ethereum Üzerindeki En Büyük DeFi Protokolü Oldu

En yüksek piyasa değerine sahip altcoin olan Ether ve Ripple (XRP) grafiklerini analiz eden trader, altcoin partisi “gelecek yıldan önce başlamayacak” ifadesini kullandı.

DeFi protokollerine para yağdı

Cointelegraph tarafından yapılan haberde, merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosistemine kilitlenen varlıkların toplam değerinde yeni bir rekor kırıldığı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }