Bitcoin

Gemini Borsasında Tutulan Bitcoin (BTC) Ocak 2019’dan Buyana İki Katına Çıktı

Hızlı bakış:

Gemini’de tutulan Bitcoin miktarı Ocak 2019’dan bu yana ikiye katlandı Gemini şu anda gözaltında 10 Milyar Doların üzerinde kripto paraya sahip Gemini borsası, 11 Ocak’ta en yüksek ticaret hacmini yaşayan borsa ile büyümeye devam ediyor Tyler Winklevoss, Bitcoin’in 41.000 $ ‘a geri dönebileceğine inanıyor

Miktar Gemini borsasında tutulan Bitcoin (BTC) oranı Ocak 2019’dan bu yana ikiye katlandı. Bu, CoinMetric’in Gemini borsasında tutulan Bitcoin’deki kayda değer büyümeyi aşağıdaki tablo aracılığıyla vurgulayan en son Ağın Durumu raporuna göre.

< İkizler'de Tutulan Bitcoin (BTC) Exchange Ocak 2019'dan Beri İki Katına Çıktı 17

10 Milyar Doların Üzerinde Crypto Gemini’de Gözetim Altında

Ayrıca, Gemini’deki ekip kısa süre önce kripto borsasının şu anda gözaltında olan toplam dijital varlığın 10 Milyar Dolardan fazla olduğunu duyurdu. Borsadaki ekip, müşterilerine “piyasadaki en güvenli ve kullanımı kolay saklama çözümünü” sunarak bu dönüm noktasına ulaşıldığını açıkladı.

Gemini, En Yüksek Ticaret Hacmini Yaşıyor.

Gemini borsasındaki etkileyici büyüme, günlük ticaret hacmine de uzanıyor. Kurucu ortağı Cameron Winklevoss’a göre borsa, bu ayın 11’inde ticaret hacmi açısından en büyük gününü yaşıyor. Winklevoss, gözlemini aşağıdaki tweet ile paylaştı.

Dün, Gemini’nin bugüne kadarki en büyük hacim günüydü. Sıkı bir boğa koşusu bölgesindeyiz

– Cameron Winklevoss (@cameron) 12 Ocak 2021

İlginizi Çekebilir;  BTC Madencilerinin Borsalara Bitcoin İşlemleri Bir Yıl Zirveye Çıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }