Bitcoin

Bitkoin 50,000 doların üzerinde

ABD’de tahvil faizlerinin yüzde 1.55 düzeyine kadar yükselmesinin ardından 50,000 doların altına gerileyen Bitkoin, gelen kurumsal alımların desteğinde yeniden döndüğü bu düzeyin üzerinde tutunuyor.

ABD merkezli mobil yazılım ve bulut tabanlı hizmetler sağlayan MicroStrategy, ABD tahvil faizlerindeki tırmanışın ardından 10 milyon dolarlık Bitkoin daha aldı. Microstrategy CEO’su Michael Saylor, ortalama 48,888 dolardan 205 Bitkoin daha satın aldıklarını açıkladı.

Bitkoin Kaç Dolar – Bitkoin Yorum 2021

Bitkoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında en önde gelen kripto. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde sitemizi takip ederek paylaşılan bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bitkoin BTC Analiz

Bitkoin BTC Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitkoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bitkoin grafiklerin itakip ederek oluşan formasyonlara göre Bitkoin ne olur sorusuna yanıt bulmak isteyebilirsiniz. Burada yapacağınız Bitkoin Analiz çalışmaları ile yön tahmini yapmak mümkün olabilir. Burada en öenmli konut teknik analiz sistemlerini doğru şekilde bilmek ve buna göre yön tahmini yapmaktır. Pek çok analiz bu yöntemler ile Bitkoin Yorum çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle sosyal medyada büyük kitlelerin takip ettiği isimler teknik analiz yöntemleri ile temel analiz yöntemlerini birleştirerek analizlerine yön vermektedir.

Bitkoin Kaç TL – Yorum

Analistlerin hesaplamalarına göre, şirketin toplam Bitkoin varlıkları, bugünkü fiyatlara göre 4.59 milyar dolar değerine denk gelecek biçimde 91,064 Bitkoin’e ulaştı. Şirketin ortalama Bitkoin alım fiyatı 24,119 dolar, toplam maliyeti de 2.2 milyar dolar olarak hesaplanıyor.Son 24 saat içinde 49,211.83 ve 51,740.85 dolar arasında dalgalanan Bitkoin, yüzde 1.55 artışla 50,459.52 dolara yükselirken, birimin haftalık kazancı da yüzde 8.25 olarak hesaplandı. Bitkoin’in toplam piyasa hacmi de, 940 milyar dolara yükseldi. Kripto para piyasalarının en büyük hacimli birimi Bitkoin, 58,330.57 dolarlık yeni zirveyi 21 Şubat’ta gördü.Tüm piyasalarda toplam piyasa hacmi de, 1 trilyon 566 milyar dolar olarak belirlendi. Kripto para piyasalarına  yönelik kurumsal ilginin artmasının ardından yaşanan hızlı tırmanışla, toplam piyasa hacmi 7 Ocak’ta 1.0 trilyon dolar ve 15 Şubat’ta 1.5 trilyon dolar sınırını aşmıştı.Kripto para piyasalarındaki toparlanma hareketlerinin etkisiyle, son 24 saatte en yüksek hacimli 100 birimden 27 birimin değeri düşerken, ilk 10 birimden düşen olmadı.Toplam 8,709 kripto para biriminin işlem gördüğü 35,440 piyasadaki toplam piyasa hacminin yüzde 60.1’ini Bitkoin, yüzde 12.6’sını da ikinci sıradaki Ethereum oluşturuyordu. Tüm piyasalarda 24 saatlik işlem hacmi 107.4 milyar dolar düzeyindeydi. (Grafik)

İlginizi Çekebilir;  Bitcoin Günlük grafikteki Golden Cross ile Güç bulabilir

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sıkça Sorulan Sorular

Bitkoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitkoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitkoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitkoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitkoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitkoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitkoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitkoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.