Bitcoin

Goldman Sachs Kripto’ya Yeniden Giriyor, Bitkoin için Yerel Bir Zirveye İşaret Edebilir

Özetle:

Goldman Sachs önümüzdeki hafta Bitkoin ve kripto masasını yeniden başlatacak Yatırım bankasının kripto masası ilk olarak Aralık 2017’de açıldı aynı zamanda Bitkoin 20.000 $ ‘a ulaştı Bankanın kripto alanına yeniden girişi Bitkoin için olası bir zirveye işaret edebilir Ancak,’ bu sefer farklı olacak ‘ Microstrategy gibi kurumlar Bitkoin’i toplamaya devam ederken

Dün, Goldman Sachs’ın yatırım bankası, dijital varlıkları çevreleyen yatırım ürünlerine yönelik artan talebin ortasında kripto ve Bitkoin ticaret masasını yeniden başlatacağını duyurdu. Reuters’e göre, banka aynı zamanda ‘Bitkoin Borsası Yatırım Fonu potansiyelini araştırıyor ve dijital varlık korumasını keşfetmek için bilgi talebinde bulundu’.

Goldman Sachs Tarafından Yeniden Girdi Yerel Birine Sinyal Verebilir Bitkoin için En İyi

Goldman Sachs’ın Bitkoin ve kripto alanına yeniden girdiği haberine yanıt olarak Veteran tüccar Peter Brandt, bankanın belirli bir pazara girdiği her seferinde yatırımcıların koruma zamanının geldiğini söyledi. onların parası. Bay Brandt’ın haberler hakkındaki Twitter yorumu, fikrini daha iyi açıklamak için paylaştığı bir çizelgenin yanında aşağıda bulunabilir.

Biz eski zamanlayıcılar, GoldmanSachs bir pazar nişine girdiğinde paranızı korumanın zamanının geldiğini öğrendik . BTC $

Goldman Sachs Kripto'ya Yeniden Girmek, Bitkoin 12 için Yerel Bir Zirveyi Gösterebilir

Koruma Süresi Paranız – Peter Brandt

Mr. Brandt, Goldman Sachs’ın muhtemelen kripto piyasalarından yeni bir kâr elde etmenin yeni bir yolunu bulduğunu ve ihtiyatlı olma zamanının geldiğini tahmin ederek açıklamasını daha da detaylandırdı.

Çoğu kişi, benim ima ettiğim şeyin BTC olduğunu varsaydı. tepesinde / tepesinde. Bu Tweet, Goldman’ın herhangi bir / tüm pazarlara dahil olmasının, firmanın müşterilerinden dış görünüm almak için yeni bir bakış açısı ortaya çıkardığı anlamına geldiğini belirtmeyi amaçlıyordu.

İlginizi Çekebilir;  UMA, Ethereum Üzerindeki En Büyük DeFi Protokolü Oldu

Bu Sefer Farklı

Goldman Sachs, kripto piyasalarına yeniden girme planlarını kamuoyuna açıklarken, Microstrategy CEO’su Michael Saylor, şirketin yaklaşık 15 milyon dolara 328 Bitkoin daha satın aldığını açıkladı. Saylor ayrıca, şirketin şu anda yaklaşık 2.186 Milyar $ değerinde 90.859 BTC’ye sahip olduğunu ve ortalama 24.000 $ ‘dan satın aldığını da sözlerine ekledi.

Mr. Saylor ayrıca, bankanın yeniden girişinin kurumsal benimsemeyi güçlendireceğini ve diğer bankaların Bitkoin hizmetleri sunmasının önünü açacağını belirterek Goldman Sachs haberine katıldı.

Bu nedenle ve Bay Saylor’un bu konudaki yaklaşımını kullanarak, Goldman Sachs’ın yeniden girişi Bitkoin için yükselişe geçebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sıkça Sorulan Sorular

Bitkoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitkoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitkoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitkoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.